Rehberiniz-Artık bizim de bir uzay kampımız var…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Artık bizim de bir uzay kampımız var…” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Artık bizim de bir uzay kampımız var…

detaylı bilgi www.spacecampturkey.com

Uzay Akademisi Programları ile şirketinizin gelişimini sürekli kılmak, çalışanlarınızın liderlik ve takım çalışması becerilerini geliştirmek için sizleri Uzay Kampı Türkiye’ye bekliyoruz!

5…4…3…2…1, Fırlatma!

Başarılı bir uçuş görevinin gerçekleştirilmesi için etkin problem çözme ve takım çalışması becerileri gerektiren uzay eğitimi simülasyonlarıyla, kendinizi gerçek astronotlar gibi hissedeceksiniz. Bir uzay mekiğinin fırlatılması, yörüngedeki hareketinin izlenmesi, uzay yürüyüşünün tamamlanması veya Dünya’ya güvenli bir iniş gerçekleştirme…Görevi ne olursa olsun Uzay Mekiği Uçuş görevinde takımın her bir üyesi aktif ve kritik bir rol oynuyor.

Katılımcılar bir takım olarak “değişim, çatışma ve iletişim” gibi kurumsal yaşamda her gün sıkça rastlanan problemlerle alışılmamış ve farklı bir ortamda baş edecekler, koydukları ortak hedefe ulaşmak için beraber hareket ederek ve istenen davranış değişikliğini yaratarak, müthiş bir heyecanı birlikte yaşayacaklar.

Şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik, size özel 1 ya da 2 gün süreli Uzay Kampı Eğitim Programları ile katılımcılar;

Liderlik & Rehberlik becerilerini geliştirecekler,

Takım çalışmasını & takım oluşturmayı yaşayarak öğrenecekler,

Ortak hedefe birlikte hareket edecekler,

Karar Alma & Problem Çözme becerilerini artıracaklar,

Etkin İletişim becerilerine sahip olacaklar,

İçsel Motivasyonlarını artıracaklar,

Geliştirecekleri stratejiler ile uygulama yapacaklar,

Zamanı Etkin yönetebilecekler,

Stresli unsurlarla başa çıkabileceklerdir.

Kurumsal eğitim programlarına, astronot eğitiminde kullanılan simülatörler entegre ederek farklı bir heyecanı yaşamanızı sağlamaktayız. Takımınız, verilen görevi tamamlamak için herkesin işbirliği içinde çalıştığı kriz durumlarıyla karşı karşıya gelerek ve stratejik planlama yaparak her durumda “kazan-kazan” profiline sahip olacaklar.

Uçuş görevi tamamlandıktan hemen sonra, konusunda uzman eğitimcilerimiz, takımınızın uçuş görevi sürecindeki performansını değerlendirecek; takım çalışmasının unsurlarına odaklanmanın yanı sıra genel performans analizi yapacak ve sonuç olarak katılımcılar işyerinde uygulanabilir yeni davranışlar kazanacaklardır.

Eğitim danışmanımız, sizinle temasa geçerek size özel eğitim programının hazırlanmasını sağlayarak gelişiminizin sürekliliğini sağlayacaktır.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>