Rehberiniz-Alo mezar hattına gelen ilginç sorular

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “Alo mezar hattına gelen ilginç sorular” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
Alo mezar hattına gelen ilginç sorular

ALO MEZAR HATTINA GELEN İLGİNÇ SORULAR

Barış DURAK – ŞANLIURFA/(DHA)

ŞANLIURFA’da vatandaşların mezarlıklarla ilgili sorunlarının tespiti ve çözümü için kurulan “188 Alo Mezarlık” hattına gelen telefonlar, yetkilileri hem şaşırtıyor hem güldürüyor.

Kimisi ölmüş bir yakını için dua okunmasını istiyor, kimisi “Babamın mezarı yerinde duruyor mu” diye soruyor. Ancak iş bununla da kalmıyor. Bazısı yemek tarifi istiyor, bazısı “Kocamı öldüreceğim. Mezarını şimdiden alabilir miyim?” diyor.

Mezarlık için pazarlık yapanlar, şarkı dinletenler, hatta İbrahim Tatlıses’in son kasetinin çıkıp çıkmadığını soranlar bile var. Yetkililer günde yaklaşık 2 bin 500 telefon gelen hattın sürekli meşgul olduğunu söylüyor.

Şanlıurfa Belediyesi’nin hizmete soktuğu `188 Alo Mezarlık’ hattıyla ilgili konuşan Bediüzzaman Aile Mezarlığı Müdürü Mustafa Özdemir, gelen telefonlardan çok azının mezarlıklarla ilgili olduğunu belirtiyor ve “Gerçekten işi olan insanların bize ulaşması zor oluyor” diyor.

`188 Alo Mezarlık Hattı’na gelen telefonlardan bazıları şöyle:-İbrahim Tatlıses’in son kaseti çıktı mı abi?Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>