Rehberiniz-9 eylül üniv. kariyer ve yönetim kulübü yeni sezonu açtı!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

isvemeslekdanismani.net ailesi olarak “9 eylül üniv. kariyer ve yönetim kulübü yeni sezonu açtı!” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
9 eylül üniv. kariyer ve yönetim kulübü yeni sezonu açtı!

KARİYER VE YÖNETİM KULÜBÜ EĞİTİMLERE BAŞLADI…

Kariyer ve Yönetim Kulübü

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Dokuz Çeşmeler Kampusü D Blok 35160 Buca, İZMİR

Tel: (232) 442 45 52 Faks: (232) 420 17 89

E-Posta : bizeyazin@kykonline.com Web: www.kykonline.com

Kariyer ve Yönetim Kulübü (KYK), 2004-2005 yılı faliyetlerine bünyesine 234 yeni üye ekleyerek başlıyor. Her yıl yeni üyelere kurum kültürünü benimsetmek amacı ile verilen “BIG PICTURE” eğitimi bu yıl DESEM Bordo Salon’da gerçekleştirilecek. 24 Ekim Pazar günü KYK Yönetim Kurulu Başkanı Elif Gökçe ÖZKAYA ve Yönetim Kurulu 2. Başkanı Bora EKE tarafından verilecek eğitime yeni üyelerin yanı sıra aktif üyelerinde katılımı bekleniyor.

Yeni faaliyet döneminde, bireysel gelişim misyonundan hareketle; profesyonel eğitim danışmanlık firmaları tarafından KYK üyelerine “İletişim Becerileri” , “Zaman Yönetimi” , “Takım Olma” gibi eğitimler verilmeye devam edilecek.

Kariyer ve Yönetim Kulübü nedir?

Kariyer ve Yönetim Kulübü Dokuz Eylül İ.İ.B.F bünyesinde kurulan, kar amacı gütmeyen ve tamamen üniversite öğrencilerinden oluşan bir öğrenci kulübüdür. Kalite ve yaratıcılık ilkelerinden hareketle profesyonel bir anlayışla çalışan Kariyer ve Yönetim Kulübü; firmalar ve sivil toplum örgütleriyle işbirliğine giderek, yapılacak panel, sempozyum, kongre, work shop, case study gibi projeleri gerçekleştiren, sonuç odaklı, geniş kapsamlı projelerle öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak , ünlü konuklarla sohbet toplantıları, konser, gezi, parti gibi organizasyonlar gerçekleştirerek öğrencilerin sosyal hayatını renklendirmek, ulusal ve uluslar arası yayınları takip ederek öğrencilerin gelişen trendler hakkında bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>