Rehberiniz-126 yazardan tuhaf alışkanlıklar kitabı

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest


iyimeslek.com ailesi olarak “126 yazardan tuhaf alışkanlıklar kitabı” adlı yazımızın kişisel gelişiminize katkı sağlamasını umuyoruz
126 yazardan tuhaf alışkanlıklar kitabı

Takıntılar üzerine, sosyal medyanın gücüyle hazırlanmış 126 yazarlı “Tuhaf Alışkanlıklar Kitabı”, raflarda yerini aldı.

Büyük ilgi gören 90 yazarlı “80’lerde Çocuk Olmak Kitabı” ve 111 yazarlı “90’lar Kitabı”ndan sonra, yazarlarının tamamını sosyal medya üzerinden seçen 126 yazarlı ilgi çekici bir kitap daha piyasada.

Kadir Aydemir tarafından projelendirilen “Tuhaf Alışkanlıklar Kitabı”, yine Yitik Ülke Yayınları için hazırlandı.

Kitapta Cem Özer’den Ece Dorsay’a; Ece Gürsel’den Onur Behramoğlu’na kadar farklı meslek grubundan insanların tuhaf alışkanlıkları bulunuyor.

Sadece 126 kişinin değil, dünyaca ünlü insanların da tuhaf alışkanlıkları yer alıyor.

Kitabın kapak arkası tanıtım metni şöyle:

Hangimiz normaliz, hangimiz tuhaf? Neye göre, kime göre? -Gülmeyin.
Peki ya insanlık gerçekten de ’bütünüyle kuşkuda’ysa? Hayat denen oyuna devam ediyoruz, devam ederken birbirimizi ne kadar tanıyoruz dersiniz? Bir insan bir insanı ne kadar, nereye kadar keşfedebilir? İşte bu kitapta anlatılan her şey, belki de ’Beni hiç tanımıyorsun!’ alt başlığımızı destekliyor.
Türkiye’den 126 yazarın bir araya gelip oluşturduğu, yazar Kadir Aydemir’in projelendirdiği ’Tuhaf Alışkanlıklar Kitabı’nı okurken birbirinden ilginç insanların en bilinmedik huylarını öğreneceksiniz.
126 kişilik dev yazar kadromuzda Cem Özer, Ece Gürsel, Bihter Dinçel, Elif Ezgi Uzmansel, Ahu Akkaya, Ece Dorsay, Ece Pirim, Nilay Örnek, Arya Su Altıoklar, Tolga Akyıldız, Ferhat Uludere, Göksel Bekmezci ve Onur Behramoğlu gibi değişik dünyalardan, farklı meslek gruplarından pek çok sanatçı, yazar, şair, gazeteci, komedyen, karikatürist, avukat ve doktorun yanında öğrenciler, ev hanımları, anneler- babalar, oyuncular, mühendisler, işsizler, yapayalnız insanlar ve âşıklar da var.
126 kişinin gariplikleriyle de bitmiyor kitap, ’Tuhaf Alışkanlıklar Kitabı’nda dünyanın en ünlü isimlerinin takıntıları nelermiş onları da öğreneceksiniz.
O güzel şiirinde ’Sakın şaşırma!’ demişti hani Orhan Veli… Gerçekten de tüm bunlara hazır mısınız? Bu kitap elinizden düşmeyecek ve burada anlatılanlar rüyalarınıza bile girecek…
Bakın, iyi düşünün… Sayfalarda yazılanları okuduktan sonra bizden sakın nefret etmeyin!
Şaka bir yana, dilden dile anlatılacak çok keyifli bir yolculuk sizi bekliyor. İyi okumalar!

Kaynak: http://Cnn Türk

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir